logo

Sekrety mężczyzn i seksu

Co naprawdę wiesz o mężczyznach i seksie? Nie jesteś pewna? Spróbuj więc odpowiedzieć na poniższe pytania: „tak” lub „nie”.

  1. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które są tajemnicze w łóżku.
  2. Mężczyzn zniechęcają kobiety przepadające za seksem i nie wahające się tego okazywać.
  3. Jeżeli kobieta w łóżku często się śmieje i podchodzi do seksu żartobliwie, mężczyzna czuje się skrępowany i lekceważony.
  4. Kobiety bardziej niż mężczyźni zwracają uwagę na kulturę współżycia oraz higienę.
  5. Jeśli mówisz mężczyźnie, czego od niego oczekujesz w łóżku, uzna, iż chcesz przejąć kontrolę, i skrycie poczuje się urażony.
  6. Mężczyzna w gruncie rzeczy nie dba, czy miłością oralną sprawia ci przyjemność, jeśli ty nie wahasz się go zaspokoić w ten sposób.
  7. Kiedy mężczyzna ma wzwód, oznacza to, iż jest podniecony i gotów do współżycia.
  8. Główny powód, dla którego mężczyzna mniej niż kobieta mówi podczas zbliżenia, to ten, że boi się odsłonić i okazać słabość.
  9. Mężczyźni w skrytości ducha sądzą, iż kobieta często podejmująca inicjatywę we współżyciu jest nazbyt agresywna i nie daje partnerowi szansy okazania męskości.
  10. Rozmowy o życiu seksualnym najlepiej prowadzić w łóżku.

Jeśli na choćby jeden z tych punktów odpowiedziałaś „tak”, nie wiesz o mężczyznach i seksie wszystkiego, co należy. Jeżeli zgodziłaś się z większością lub wszystkimi, ciesz się, że przeczytasz ten rozdział! Albowiem każde z powyższych twierdzeń jest z gruntu fałszywe i wkrótce zrozumiesz dlaczego, poznawszy sekrety mężczyzn i seksu, które my, kobiety, powinnyśmy koniecznie sobie przyswoić.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem: