logo

Musisz zaprzyjaźnić się z penisem swojego partnera!

1576186

Chociaż obawiam się, że zabrzmi to jak rada dr Ruth, autorki popularnego programu telewizyjnego na temat seksu, ale jednak chcę ci powiedzieć, jak możesz stać się wspaniałą kochanką dla swojego mężczyzny poznaj jego penisa. Zapytaj, jakie pieszczoty i pocałunki sprawiają mu przyjemność. Dowiedz się, jak lubi, żebyś go dotykała, a jak nie lubi. W końcu ty nie masz penisa, więc skąd masz
wiedzieć, jak go kochać, jeśli nie zapytasz! Twój ukochany będzie tym zachwycony, a tobie cudownie będzie wiedzieć, że go podniecasz. Kochaj cale ciało swojego mężczyzny, tak jak pragniesz, żeby on kochał twoje. Pamiętaj jeśli twój partner ma już erekcję, to jeszcze nie znaczy, że skończyła się twoja rola i czas na stosunek. Naucz się kochać i cenić całe jego ciało. Da ci to czas i na to, żebyś sama poczuła podniecenie, a jego przekona, że kochasz go całego.

DLACZEGO ODBIERA TO PANOM OCHOTĘ NA SEKS

Zachowanie takie sprawia, że mężczyzna czuje się poddany egzaminowi, o czym wspominałam jeśli go nie zaliczy, jeśli nie da ci rozkoszy, to znak, że jest do niczego, że się nie sprawdził. Jeśli nie prosisz swego mężczyzny o to, czego pragniesz, on czuje się „wystawiony”, jakbyś miała zamiar go sprawdzić, czy rzeczywiście jest dobrym kochankiem. Mężczyzna uważa to za manipulację, w skrytości ducha jest urażony i wkracza do akcji nasz następny wyłącznik.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem: