logo

MĘŻCZYŹNI CZĘSTO UŻYWAJĄ ENERGII SEKSUALNEJ JAKO „BEZPIECZNEGO” UJŚCIA DLA TŁUMIONEJ ENERGII EMOCJONALNEJ

Być może nie widzisz w tym sensu, gdyż u większości kobiet rzecz ma się całkiem odwrotnie. Trudno nam pragnąć zbliżenia, gdy czujemy się zagrożone emocjonalnie. Należy jednak zrozumieć, że dla mężczyzn seks staje się omalże językiem służącym do przekazywania nie wypowiedzianych uczuć. Zdarza się również tak, iż dla niektórych to wręcz jedyny dopuszczalny sposób odczuwania.
Może to spowodować liczne komplikacje:Partner doznaje zaspokojenia fizycznego, nie udaje mu się jednak zmniejszyć napięcia emocjonalnego. Takie podejście uznajesz za obraźliwe: partner używa twojego ciała tylko po to, by rozładować frustrację. Jak Gary za pośrednictwem seksu wyrażał niezadowolenie z pracy Zjawili się u mnie Gary, czterdziestosześcioletni dyrektor firmy budowlanej, i jego żona, Fran. Skarżyli się na brak harmonii we współżyciu. Czasami czuję, że dla Gary’ego jestem wyłącznie środkiem rozładowania seksualnego wyznała Fran. On czymś się martwi, ale nie chce o tym rozmawiać, tylko mnie bierze, bardzo gwałtownie, bardzo agresywnie. Chyba nawet jemu nie sprawia to przyjemności i na pewno żadnego z nas nie satysfakcjonuje. Spytałam Gary’ego, kiedy ostatnio „rozładowywał się” w seksie. O ile pamiętam, to w zeszły czwartek odparł.
Dobrze ciągnęłam. Teraz zamknij oczy i opowiedz mi, co niemiłego cię spotkało tamtego czwartku.
No cóż, rano ściąłem się z kierownikiem działu. Jego ostatnie sprawozdania były całkiem do luftu i musiałem znowu na niego nawrzeszczeć, bo ciągle popełnia te same idiotyczne błędy. Tak że dzień zaczął się paskudnie. Po południu dowiedziałem się, że inna firma podebrała nam zamówienie. To było okropne rozczarowanie. Przez bite dwa miesiące usiłowałem złapać ten kontrakt. Ogólnie rzecz biorąc, cały ten dzień był naprawdę straszny.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem: