logo

Ilekroć masz wątpliwości, spytaj, czy partner rzeczywiście odczuwa podniecenie

Rzecz jasna, wcale często wzwód nie jest bynajmniej złudzeniem, lecz prawdziwym znakiem pożądania, które wzbudzasz oby! ty sama i które ku tobie się zwraca. Jeśli nie masz pewności, zapytaj. Powiedzmy, budzisz się rano, mąż cię przytula, a ty wyczuwasz u niego erekcję. Nie wiesz, czy pragnie się kochać, czy to jedynie przypadek Złudnego Wzwodu. Masz do wyboru dwie możliwości:

  • Możliwość 1: Spytaj, czy jest podniecony i w nastroju na miłość, czy też nie.
  • Możliwość 2: Nie zawracaj sobie głowy dociekaniami; przyjmij, że naprawdę jest w nastroju. Wierz mi nie będzie miał ci za złe, jeśli się pomylisz! Nawet gdy z początku nie odczuwał pożądania, wnet to się zmieni.

Porozmawiaj z partnerem o Złudnym Wzwodzie. Pamiętaj: twój mężczyzna znacznie lepiej aniżeli ja zna się na owych sprawach w końcu to jego penis! Zapytaj więc, co myśli o powyższym sekrecie. Może się zgodzi z moją teorią, a wtedy czeka was ciekawa dyskusja. Może też zaprzeczyć i oznajmić, że jeśli o niego chodzi, wzwód to ; wzwód, a nie żadne złudzenie, i tak właśnie powinnaś to zawsze traktować! Tak czy owak, niejednego tymczasem się nauczysz obiecuję.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem: